Każdy przedsiębiorca zdaje sobie sprawę z tego jak ważna jest odpowiednio opracowana strategia marketingowa, dlatego wykorzystuje różnego rodzaju narzędzia i nośniki reklamowe w celu promocji swojej firmy. Należą do nich zarówno wizytówki, ulotki i plakaty, jak i drobne gadżety reklamowe typu długopisy, smycze, kubki czy kalkulatory i notesy. Takie akcesoria spełniają oczywiście swoje zadanie, ale nie zawsze są skuteczne i dostosowane do każdej okoliczności, czy grupy docelowej klientów. Idealnym rozwiązaniem są nowoczesne rozwiązania reklamowe, a należą do nich np. windery reklamowe

Winder - co to takiego?

Określenie to oznacza specjalne flagi, które są znakomitym rozwiązaniem, wykorzystywanym w celach reklamowych. Flaga składa się z aluminiowego masztu, solidnej podstawy i z wytrzymałej tkaniny, na której umieszczony jest nadruk reklamowy. Tego rodzaju akcesorium to bardzo skuteczny nośnik reklamowy, ponieważ dzięki dużej powierzchni do znakowania można umieścić na nim nie tylko logotyp firmy i chwytliwe hasło reklamowe, ale także przykuwającą uwagę szatę graficzną. Windery reklamowe są zazwyczaj dość sporych gabarytów, dzięki czemu są widoczne już z daleka, a to sprawia, że mogą dotrzeć do bardzo szerokiego grona odbiorców, a jednocześnie są idealne dla przechowywania i przenoszenia z miejsca na miejsce.

W jakich sytuacjach winder jest dobry na reklamę? 

Artykuły reklamowe tego typu mają wszechstronne i uniwersalne zastosowanie, ponieważ można je wykorzystywać przy bardzo wielu okazjach. Mogą być wykorzystane zarówno wewnątrz budynków jak i tutaj idealnie się sprawdzą flagi eventowe do wysokości 3 metrów. Takie gadżety to znakomite rozwiązanie podczas organizacji imprez, takich jak targi branżowe, prezentacje produktów czy spotkania biznesowe. Można je wykorzystać we wszystkich obiektach, w których metraż pozwoli na ich instalację, np. w salonach samochodowych czy w galeriach handlowych.

Gdzie jeszcze można wykorzystać flagi firmowe?

Flagi reklamowe idealnie sprawdzą się plenerze, ponieważ są stabilne, odporne na wyginanie i niesprzyjające warunki atmosferyczne. Na wolnym powietrzu mogą mieć wysokość nawet do 5 metrów. Można je wykorzystać podczas organizacji imprez masowych, takich jak koncerty, wydarzenia kulturalne, sportowe czy spotkania o charakterze biznesowym. Flagi plenerowe doskonale wyglądają na zewnątrz, ponieważ stanowią bardzo skuteczne narzędzie promocyjne. Dzięki tego rodzaju reklamie można zainteresować klienta produktem lub wydarzeniem, pozyskać nowych partnerów biznesowych, zwiększyć rozpoznawalność marki na rynku i wyróżnić się na tle konkurencji.

Komentarze

Zostaw Komentarz