Praca na świeżym powietrzu i do tego w trudnych warunkach pogodowych, takich jak mgła, mżawka czy opady deszczu wymaga zastosowania odpowiedniej odzieży roboczej i ochronnej, poprawiającej widoczność dla innych użytkowników ruchu. Prace drogowe, budowlane czy montażowe, wykonywane przy ruchu ulicznym będą zdecydowanie bezpieczniejsze, gdy odzież wierzchnia pracowników będzie dobrze widoczna już z daleka. Dotyczy to także sportowców uprawiających jogging, rowerzystów, motocyklistów, turystów przemierzających górskie szlaki czy różnego rodzaju służb mundurowych. Elementy odblaskowe zapewnią im doskonałą widoczność. 

Jakie jest zastosowanie foli termotransferowych?


Jednym słowem: bardzo szerokie. Takie folie można wykorzystywać do naszywania lub zgrzewania pasów na elementach odzieży wierzchniej, a także wycinać ploterem elementy odblaskowe z odpowiednio zaprojektowaną grafiką np. z logo firmy czy innym znakiem reklamowym. Folie odblaskowe termotransferowe można wykorzystywać jako elementy ozdobne i ostrzegawcze na torbach, plecakach, tornistrach szkolnych, kurtkach, czapkach, a nawet butach. Bardzo często mają zastosowanie na specjalnych kamizelkach, przeznaczonych dla pracowników na halach produkcyjnych i przemysłowych, w wielkich magazynach, dla służb drogowych, medycznych i mundurowych. Także piesi i rowerzyści poruszający się po drodze powinni być zaopatrzeni w taką odzież ostrzegawczą, ponieważ dzięki temu zapewnione jest bezpieczeństwo dla nich i innych uczestników ruchu drogowego.  

Folie odblaskowe  termotransferowe - jakie są ich rodzaje?

Takie akcesoria odblaskowe dostępne są w różnych szerokościach, w zakresie od 1070 mm do 10 mm. Dzięki tak dużej rozpiętości każdy klient znajdzie optymalny rozmiar taśmy, dostosowanej do swoich potrzeb. Na rynku dostępne są akcesoria odblaskowe, które przeznaczone są do różnych zadań np. transfer odblaskowy srebrny do odzieży roboczej i reklamowej, transfer elastyczny, który idealnie dopasowuje się do ciała - dla sportowców i służb mundurowych, z dodatkową powłoką klejową do kłopotliwych materiałów czy ognioodporny dla straży pożarnej. 
 

Komentarze

Zostaw Komentarz