Narzędzia polerskie są niezastąpionym akcesorium przy odświeżaniu, polerowaniu i renowacji podłóg. Z tego względu mają bardzo szerokie zastosowanie przy nadawaniu powierzchniom nieskazitelnego wyglądu. Ich wyjątkowe właściwości sprawiają, że nawet podłogi z matową powierzchnią odzyskują swoją dawną świetność. Wykorzystuje się je odrestaurowywania posadzek marmurowych, lastrico, a także betonu. Dzięki takim narzędziom podłogi stają się bardziej efektowne pod względem wizualnym. 

Pady diamentowe - jakie są ich zalety i do czego służą?

To specjalistyczne narzędzia, które mają bardzo wiele zalet, a efekty ich działania przechodzą najśmielsze oczekiwania. Służą do pielęgnacji różnego rodzaju posadzek i potrafią doprowadzić nawet bardzo zniszczoną podłogę do stanu idealnej kondycji. Usuwają bruzdy, przebarwienia, a nawet mikrorysy z czyszczonych powierzchni. Doczyszczają dokładnie bardzo zabrudzone powierzchnie i usuwają uporczywe i nieestetyczne plamy. Nadają podłogom efektowne lśnienie, od lekkiego do wysokiego połysku. Cechują się doskonałymi właściwościami polerskimi i szlifierskimi, są wytrzymałe i łatwe w obsłudze.

Pady diamentowe - jak je dobrać do rodzaju posadzki?

Narzędzia tego typu są zróżnicowane pod względem średnicy i granulacji ziarna. Można je stosować do maszyn kamieniarskich i większość z nich pracuje w środowisku mokrym. Pady przeznaczone są do różnego rodzaju posadzek, więc ich dobór musi uwzględniać takie parametry jak wymiary, rodzaj mocowania, dostępność granulacji oraz warunki przewidywanej pracy. Należy dokładnie określić jaki problem występuje z posadzką i pod tym kątem dobrać odpowiedniego pada. Stopień zniszczenia i zabrudzenia posadzki oraz materiał, z jakiego jest wykonana to kryterium, które jest priorytetem w procesie wyboru właściwego narzędzia.

Pad diamentowy może być montowany do maszyn myjących, wysokoobrotowych i szorowarek oraz do różnego rodzaju nowoczesnych urządzeń zbierających. Dzięki wykorzystaniu padów diamentowych można szybko i sprawnie dokonać skutecznej i profesjonalnej regeneracji podłóg z marmuru, betonu i lastrico i zapewnić czyszczonym posadzkom nieskazitelny i atrakcyjny wygląd przez długi czas.

Komentarze

Zostaw Komentarz