Decyzja o regularnych dostawach wody do biura to z pewnością dobry krok. Pytanie tylko, na którego dostawcę wody się zdecydować? Dystrybucją wody źródlanej zajmuje się wiele firm. Różnią się one jednak ceną i jakością usługi czy ofertą. Na co więc zwrócić uwagę, aby wybrać dobrego i rzetelnego dostawcę?

Na co zwrócić uwagę, szukając dostawy wody?

Ludzie szukający dostawy wody do biur zwracają uwagę przede wszystkim na cenę usługi. Warto jednak mieć na uwadze, że pewne oferty mogą zawierać ukryte koszty (np. płatność za dostawę czy zamontowanie dystrybutora). Każdą ofertę należy więc dokładnie przeanalizować - nieuczciwa firma będzie starała się nam wmówić, że usługa jest tańsza niż w rzeczywistości. Warto mieć także na uwadze jakość wody źródlanej. Dostawca powinien określić, skąd ona pochodzi i jakie ma właściwości. Należy także upewnić się, czy dostawca wody źródlanej zapewnia serwis dystrybutora w razie jakichkolwiek problemów. Uwaga! W niektórych firmach jest to usługa bezpłatna!

Jaki dostawca wody jest warty polecenia? 

Dystrybucja wody źródlanej wymaga rzetelności i terminowości. Dostawa powinna być zawsze realizowana na czas. Gwarancję perfekcyjnej obsługi daje np. firma Aqua Żywiec. Jest to popularny i zaufany dostawca wody źródlanej, który oferuje bezpłatny dowóz butli. Znajduje się w nich woda doskonałej jakości "Aqua Żywiec", która zawiera cenne dla organizmu mikroelementy oraz niewielkie ilości sodu. Klienci otrzymują wysokiej jakości dystrybutory marki Wonbong Korea lub Prime Water, które umożliwiają picie chłodnej i podgrzanej wody, a w niektórych przypadkach także tej gazowanej! Dostawca wody źródlanej oferuje również syropy owocowe Herbal, które nie zawierają chemicznych barwników. Jednocześnie są gęste, smaczne i zdrowe. W trakcie składania zamówienia można liczyć także na indywidualne podejście. Firmy i biura mają różne zapotrzebowanie, usługa jest więc każdorazowo dopasowywana do konkretnej placówki. Oferta nie zawiera żadnych ukrytych kosztów!

Dostawcy wody do biur kuszą różnymi ofertami i cenami. Nie jest łatwo wybrać spośród nich. Warto każdorazowo dokładnie przestudiować kwestię kosztów i opłat. Należy również zwrócić uwagę na jakość samej wody - odpowiednia woda zadba o samopoczucie i zdrowie nas samych, a także pracowników, czy gości biura. Każdy zamawiający dostawę wody do swojej firmy liczy także na terminowość.

Komentarze

Zostaw Komentarz