Udany urlop nie zawsze musi oznaczać wyprawy w najdalsze zakątki świata. W ostatnich latach zaczynamy coraz bardziej doceniać wyjazdy w piękne zakątki Polski, tym bardziej że powstają w nich ośrodki pozwalające zarówno wypocząć, jak i również zadbać o swoje zdrowie. Jednym z takich miejsc jest uzdrowisko pod Warszawą z butikowym obiektem EVA Park Life & SPA. Cieszy się ono popularnością nie tylko wśród mieszkańców stolicy, którzy chcą się wyrwać na kilka dni, ale jest to obiekt chętnie odwiedzany przez turystów z całej Polski.

Jedyne takie miejsce w Konstancinie-Jeziornie

EVA Park Life & SPA mieści się w Uzdrowisku Konstancin-Zdrój, w podwarszawskiej miejscowości (Konstancin-Jeziorna) od lat słynącej z właściwości prozdrowotnych. W 1917 roku założono tu oficjalnie uzdrowisko, jedyne działające na terenie województwa mazowieckiego. W tutejszym Parku Zdrojowym mieści się tężnia solankowa, będąca często odwiedzanym miejscem przez osoby mające problemy z górnymi drogami oddechowymi. Wdychanie solanki skutecznie przeciwdziała infekcjom już istniejącym i zapobiega ich nawrotom. Centrum spa znajduje się w bezpośredniej bliskości Parku Zdrojowego i tężni, oddalone jest zaledwie 20 km od Warszawy, dlatego też umożliwia szybko przenieść się z zabieganej stolicy do nieco leniwej i spokojnej atmosfery Konstancina-Zdroju.

Oferta wellness spa w EVA Park Life & SPA

Jest to obiekt z rozbudowaną strefą rekreacyjną, oferujący m.in. kąpiele solankowe w znajdującym się tutaj basenie oraz jacuzzi solankowe. Basen ten zasilany jest naturalną solanką z własnego odwiertu. Kąpiele w wodzie z wysoką zawartością soli polecane są wszystkim, którzy chcą zadbać o swój dobry stan fizyczny. Wysoka temperatura kąpieli solankowych i podwyższone ciśnienie wody skutecznie działają przeciwbólowo, przyspieszają wchłanianie się ognisk zapalnych i mikrourazów, nawilżają i napinają skórę, a także mają zbawienny wpływ na górne drogi oddechowe dzięki cząsteczkom jodu, które wdychamy w czasie relaksu w wodzie. W EVA Park Life & SPA przygotowano szereg zabiegów leczniczych i z zakresu odnowy biologicznej, co pozwala odwiedzającym ten ośrodek gościom skutecznie zadbać o swoje zdrowie i wypoczynek. Kameralny obiekt oferuje noclegi w pokojach jedno- i dwuosobowych oraz apartamentach. Cały nasz obiekt jest przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych, a jego malownicze położenie i przygotowanie obsługi zapewniają udany urlop, nawet jeśli jest on zaplanowany wyłącznie na krótki wyjazd weekendowy.

Komentarze

Zostaw Komentarz