Zastanawiasz się, czy potrzebujesz antywirus na androida? Jest wiele argumentów za tym, by go zainstalować. W sieci potrafimy spędzać wiele czasu, nawet kilka godzin dziennie. Czytamy wiadomości, konta bankowe, media społecznościowe, przesyłamy informacje, sprawdzamy ważne i wrażliwe dane. Skąd jednak pewność, że jesteśmy w sieci bezpieczni? Wystarczy jeden nieostrożny klik i możemy wszystko to stracić. Dlatego nie ma co ryzykować - lepiej sięgnąć po Kaspersky Internet Security.

Dlaczego warto postawić na Internet Security?

Internet Security for Android to zaawansowana ochrona dla Twojego telefonu bądź tableta. Przede wszystkim blokuje on podejrzane strony, pliki i aplikacje. Blokuje on także tzw. oprogramowanie spyware, które monitoruje połączenia i wiadomości, a także inne dane np. lokalizację. Równocześnie wykorzystuje on uczenie maszynowe, dzięki czemu skuteczniej chroni przed nowymi zagrożeniami, które cały czas pojawiają się w sieci.

Co jednak, jeśli zgubisz telefon albo ktoś Ci go ukradnie? Oprogramowanie Internet Security posiada specjalne narzędzie Anti-Theft, które skutecznie chroni Twoje dane. Oprócz tego, ten antywirus non stop skanuje Twoje urządzenie w poszukiwaniu szkodliwych programów.

Internet Security - wypróbuj za darmo

Kaspersky to lider na rynku jeśli chodzi o produkcję oprogramowania antywirusowego. Z pewnością warto mu zaufać, tak jak już zrobiło to wiele osób w różnych krajach. Co ciekawe, antywirus na tableta kosztuje naprawdę niewiele - jedynie 19,90 zł za rok użytkowania! Istnieje także opcja skorzystania z bezpłatnej wersji. Warto samemu przekonać się, jak to oprogramowanie jest skuteczne. Jego zaletą jest również łatwość użytkowania. Antywirus jest prosty i intuicyjny w obsłudze, korzystać mogą z niego nawet amatorzy. Poza tym działa w tle, nie zakłócając innych aktywności, takich jak dzwonienie, przeglądanie stron internetowych czy wysyłanie wiadomości.

Choć oprogramowanie antywirusowe na smartfon kosztuje niewiele (a nawet może być bezpłatne), wciąż zbyt wielu ludzi ignoruje zagrożenia w sieci. Cena może być bardzo wysoka i z pewnością nie warto ryzykować utraty danych i cennych plików. Wystarczy kilka kliknięć my zainstalować na swoim telefonie antywirus Kaspersky – więcej informacji na: https://www.kaspersky.pl/android-security

Komentarze

Zostaw Komentarz