Regularne mycie podłóg to gwarancja tego, że w naszym domu zawsze jest czysto i higieniczne. Z drugiej strony, jest to zajęcie czasochłonne i niezbyt przyjemne. Dlatego też warto pomyśleć o profesjonalnym sprzęcie, który pozwoli nam na zaoszczędzenie czasu i energii, a także z dużym prawdopodobieństwem wyczyści podłogi o wiele dokładniej. Na rynku znaleźć można najróżniejsze roboty myjące podłogi. Na który z nich warto się zdecydować? Podpowiadamy!

Robot 2 w 1: Dibea D960

Dibea D960 to samosprzątający odkurzacz z funkcją mycia podłogi. Jest on niewysoki - ma zaledwie 7,5 cm wysokości, dzięki czemu może sprzątać również pod meblami. Działa cicho. Posiada ergonomiczny kształt litery "D", dzięki czemu jest w stanie dokładnie wyczyścić kąty pomieszczeń. Posiada także potężną siłę ssącą 1,2 KPa - świetnie poradzi sobie więc nawet z najbardziej zabrudzonymi dywanami, pełnymi sierści zwierząt i okruchów. Dibea D960 wyposażony jest w filtr HEPA, który zatrzymuje drobne zanieczyszczenia, sprawiając, że powietrze jest wolne od bakterii i roztoczy. Jest więc szczególnie przyjazny alergikom. Poza tym, posiada on koła, które pozwalają na skuteczne przemieszczanie się, a także czujniki, które chronią go przed upadkiem ze schodów i innych krawędzi. Jego zaletą jest również wydajna bateria litowo-jonowa, która pozwala na długi czas pracy. Robot mapuje pomieszczenia i sam dobiera tryb sprzątania odpowiedni do skali zabrudzeń. Może być również sterowany ręcznie.

Gdzie zakupić Dibea D960?

Nie jest tajemnicą, że roboty myjące podłogi to większa inwestycja finansowa. Warto jednak poszukać ofert, które umożliwiają zakup danego urządzenia w atrakcyjnej cenie. Dibea D960 dobrze jest zakupić w sklepie internetowym wdomu24.pl, który dodatkowo zapewnia bezpłatną dostawę, a także dorzuca gratis środek czyszczący Blue Star - kup już dziś: https://wdomu24.pl/roboty-2-w-1-odkurzajace-i-myjace/101-dibea-d960-robot-sprzatajacy-z-funkcja-mopowania.html Zakup robota Dibea D960 to świetny pomysł, ponieważ jest to jedne z najlepszych urządzeń tego typu na rynku. Skutecznie będzie czyścił on nie tylko podłogi, ale i powietrze, pozwalając cieszyć się czystym mieszkaniem bez wysiłku.

Komentarze

Zostaw Komentarz