Początki marki Panasonic sięgają 1918 roku. Jest to firma wywodząca się z Japonii, która swoim klientom oferuje bardzo rozbudowaną sieć produktów, w tym też baterie. Panasonic swoje wyroby rozpowszechnia na całym świecie. Dzięki bogatemu doświadczeniu i bardzo dobremu zapleczu technicznemu, wyroby Panasonic są wysokiej jakości, wzbudzające zaufanie klientów, którzy niezwykle chętnie po nie sięgają. Panasonic jest jednym z największych producentów baterii alkalicznych na świecie. Co warto wiedzieć o tym produkcie? W końcu baterie powszechnie wykorzystywane są w każdym domu.

Czym wyróżniają się baterie firmy Panasonic od konkurencyjnych wyrobów?

Panasonic to nowoczesna marka, która z dużą starannością dba o to, by wprowadzać na rynek stale nowe rozwiązania. Dobrym przykładem mogą być tu baterie do aparatów słuchowych, które świetnie się przyjęły na rynku i zyskały sobie stałe grono wiernych klientów. Wpływ na to ma między innymi ich jakość, lekkość oraz dozownik, który jest posty w użyciu.

Czym jeszcze wyróżniają się baterie Panasonic na tle konkurencji? Marka dba o zdrowie swoich klientów, dlatego dba o to, by opakowania baterii dla dzieci były bezpieczne. Ponadto wypuszcza na rynek linie baterii, które nie zawierają w swoim składzie rtęci.

Firma Panasonic dba nie tylko o swoich klientów, ale również o środowisko naturalne. Osoby, które potrzebują wielu baterii do domowych urządzeń, mogą skorzystać z funkcjonalnych akumulatorków, które wystarczy tylko naładować, aby móc dalej korzystać z urządzeń.

Ciekawostka - linia Evolta oferowana przez Panasonic charakteryzuje się najdłuższą żywotnością na świecie.

Ze względu na jakość i bezpieczeństwo stosowania, Panasonic baterie niezawodnie sprawdzą się w zabawkach, aparatach, urządzeniach elektrycznych i wszystkich innych, które mogą być zasilane bateriami. Dodatkowo są wytrzymałe, wystarczają na długi czas, a przy tym ich cena nie jest specjalnie wygórowana.

Najpopularniejsze rodzaje baterii Panasonic

Panasonic baterie to szeroka gama produktów. Za najpopularniejsze można uznać następujące rodzaje:

  • Pro Power

  • Everyday Power,

  • Evolta,

  • Evolta Neo,

  • Alkaine Power.

Spośród wszystkich wymienionych najkrótszą żywotność mają baterie Alkaine Power - 7 lat. W przypadku pozostałych czas zdatności do użycia wynosi nawet do 10 lat.

W każdej z serii dostępne są następujące rodzaje baterii - AA, AAA, C, D, 9V. Wyjątek stanowi tu seria Evolta Neo, w której dostępne są wyłącznie dwa rodzaje baterii - AA oraz AAA.

Baterie Panasonica w większości charakteryzuje duży i wysoki pobór mocy.

Komentarze

Zostaw Komentarz