Fartuchy są nieodłącznym atrybutem pracowników branży gastronomicznej. Dzięki umieszczeniu na nich personalizacji w formie logo firmy lub innej interesująco zaprojektowanej grafiki, związanej z jej działalnością można przyczynić się do rozpoznawalności marki na rynku i zdobyć większy prestiż i uznanie w oczach klientów, partnerów biznesowych czy kontrahentów firmy. Takie tekstylia kuchenne z nadrukiem, np. w formie haftu wyglądają bardzo profesjonalnie, co świadczy o wysokim standardzie danego lokalu gastronomicznego.

Dlaczego warto zainwestować w fartuchy na zamówienie dla gastronomii?

Firma, która chce się prężnie rozwijać i pozyskiwać nowych klientów musi zadbać o swój odpowiedni wizerunek. Dotyczy to nie tylko wyposażenia lokalu i jego zaplecza w nowoczesne i funkcjonalne meble i inne akcesoria, niezbędne do pracy, ale przede wszystkim o firmowy strój pracowników. Zarówno szef kuchni, jego personel, jak i kelnerzy i bariści powinni wyglądać schludnie i nienagannie. Estetyczny fartuch, który jest praktycznie zaprojektowany oraz stosowna personalizacja to wizytówka każdej marki. Dlatego tak ważna jest inwestycja w dobrej jakości fartuchy dla kelnerów i kucharzy, które należy zamówić w profesjonalnej, godnej zaufania firmie. 

Jakie powinny być fartuchy dla gastronomii?

Przed złożeniem zamówienia szef lokalu powinien zastanowić się nad projektem tekstyliów dla swoich pracowników lub zlecić to zadanie specjalistycznej firmie, która projektuje i szyje odzież dla gastronomii. Przedsiębiorca powinien określić kolor fartuchów, dostosowany do kolorystyki brandu firmy, a także określić jak ma wyglądać personalizacja. Czy ma zawierać logotyp firmy, jej hasło reklamowe a może inne treści, związane ze specyfiką jej działalności. Atrakcyjnie wykonany haft czy efektowny nadruk zawsze zwrócą uwagę klientów, czy partnerów w interesach. Model fartucha powinien być zawsze dostosowany do charakteru obiektu gastronomicznego. Dzięki temu pracownicy będą wyglądali nowocześnie, profesjonalnie i świeżo. Perfekcyjnie i bez zarzutu.

Gdzie można zamówić spersonalizowane fartuchy?

Rynek oferuje wielu producentów tekstyliów kuchennych, lecz trzeba rozejrzeć się za najlepszym. Do jednym z wiodących na rynku należy firma Kitchenista. Marka wykonuje spersonalizowane fartuchy na zamówienie, które są wykonane z materiałów najlepszej jakości, a do tego są praktyczne, komfortowe w użytkowaniu i bardzo elegancko się prezentują. Fartuchy kucharskie i kelnerskie od tego producenta to produkty w najlepszym wydaniu.

Komentarze

Zostaw Komentarz