Nowy rok jest okazją do wytyczenia sobie różnych celów, takich jak zapisanie się na kurs językowy, rozwijanie nowego hobby, rzucenie palenia czy odchudzanie. W tym ostatnim przypadku dla wielu osób jest to trudne do zrealizowania postanowienie. Bo jak odmówić sobie ulubionej wuzetki do kawy? Albo aromatycznej porcji soczystej karkówki? Samozaparcie często po paru dniach odchodzi w zapomnienie. Jest jednak pewien sposób, żeby rozpocząć aktywny i zdrowy tryb życia, a przy tym wyglądać młodo i atrakcyjnie. To koktajle Herbalife.

W czym pomagają produkty marki Herbalife?

Już jeden koktajl odżywczy z serii dieta pomaga utrzymać dotychczasową wagę ciała. Można go stosować zamiast jednego posiłku, ponieważ zawiera wszystkie składniki odżywcze, niezbędne do prawidłowo funkcjonowania organizmu. Po zakończeniu diety koktajl z serii Formuła 1 chroni przed efektem jojo i pomaga zachować dotychczasową wagę, utrzymując ją na stabilnym poziomie. Jeżeli chcesz schudnąć, zastąp 2 posiłki na pełnowartościowe koktajle odżywcze Formuła 1 i podejmij choć niewielki wysiłek fizyczny, a przekonasz się, że o znakomitych efektach takiej diety. Osoby, stawiające sobie za cel formowanie sylwetki i rozwijanie beztłuszczowej tkanki mięśniowej powinny dostarczyć swojemu organizmowi dwa dodatkowe koktajle odżywcze Formuła 1. Dzięki temu bezpiecznie powiększą mięśnie i przyspieszą metabolizm.   

Dlaczego warto rozpocząć dietę z produktami Herbalife?

Gotowe pakiety odżywcze to idealny sposób na zapewnienie organizmowi wszystkich niezbędnych witamin i minerałów, potrzebnych do zdrowego życia i wspaniałego samopoczucia. To produkty oparte na specjalnie opracowanej mieszance białka sojowego i serwatkowego, wzbogaconego o składniki naturalne, witaminy i minerały. Zawartość sycącego błonnika powoduje, że koktajle mogą z powodzeniem zastąpić ciężkostrawne, kaloryczne i niezdrowe posiłki. Dieta z koktajlami dodaje energii, witalności, pomaga utrzymać wagę lub pozwala na pozbycie się nadwagi. 

Herbal-Centrum - partner marki Herbalife

Produkty Herbalife to zróżnicowany wybór koktajli i suplementów, spełniających określone zadania. W ofercie znajdują się zarówno zestawy startowe dla osób, które chcą podjąć 10-dniowe wyzwanie utraty wagi, jak i zestawy kontroli wagi z przepisami, gdzie przy założeniach diety można schudnąć 4-5 kg czy koktajle proteinowe do zwiększenia masy mięśniowej. Na szczególną uwagę zasługują także suplementy ukierunkowane, np. podnoszące odporność z selenem i cynkiem, na poprawę narządu wzroku czy wspierające prawidłową pracę serca.

Komentarze

Zostaw Komentarz