Jak zorganizować szkolenie firmowe, które na długo zapadnie w pamięci gości? To pytanie zadaje sobie wiele organizatorów tego typu eventów. Konferencja to idealna okazja, by pozytywnie zaprezentować swoją firmę, wesprzeć sieć kontaktów społecznych, a przede wszystkim, by przekazać pracownikom ważne i przydatne treści. Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę w trakcie przygotowywania szkolenia firmowego.

Lokalizacja szkolenia

Aby zorganizować szkolenie, należy ustalić, gdzie będzie miało ono miejsce. Firma rzadko dysponuje swoją salą. W takich przypadkach rozwiązaniem jest wynajem sali szkoleniowej. Warto podstawić na miejsce, do którego łatwo jest dojechać. Jeśli tak nie jest, wówczas dobrze byłoby zapewnić gościom szkolenia transport. 

Pyszne jedzenie

Kilka godzin szkolenia to duży wysiłek umysłowy. Uczestnicy szkolenia z pewnością będą bardzo głodni. Warto więc postawić na wysokiej jakości catering, który zapewni pyszne i pożywne jedzenie. Goście będą nie tylko lepiej skoncentrowali. Docenią również to, że został im podany elegancki i bardzo smaczny posiłek. Obowiązkowym dodatkiem do szkolenia jest również kawa i herbata oraz przekąski, dostępne w trakcie przerw.

Siła multimediów

Uczestniczy szkolenia z pewnością będą pod wrażeniem jeśli sala będzie dobrze i nowocześnie wyposażona. Łatwiej będzie także przekazywać pewne treści z użyciem najnowszej technologii. Także wynajem sal konferencyjnych wiąże się także z rozpoznaniem, jakie multimedia one oferują. Warto zwłaszcza zwrócić uwagę na takie urządzenia jak ekran, projektor, sprzęt do nagłośnienia, ściana projekcyjna. Oczywiście, lokal powinien zapewniać dostęp do Internetu. 

Gdzie zorganizować szkolenie we Wrocławiu?

Wiele osób zastanawia się gdzie zorganizować szkolenie firmowe we Wrocławiu. Świetną propozycją jest Sala Multimedialna w Terminal Hotelu. Jest to nowocześnie wyposażone pomieszczenie o powierzchni 550 m2, pozwalając na wyświetlanie różnych treści za pomocą projektowa w FULL HD i dysponujące profesjonalnym nagłośnieniem. Sala posiada również klimatyzację oraz ekologiczne oświetlenie typu LED. Dodatkowo sala została posiada podest sceniczny (5m x 4m), która wyeksponuje osobę prowadzącą szkolenie.
Oprócz tego liczyć można na pyszne i ekskluzywne jedzenie. Istnieje również możliwość przenocowania gości szkolenia. Hotel zlokalizowany jest niedaleko wrocławskiego lotniska, łatwo więc jest do niego dojechać.

Każdy organizator szkolenia firmowego zastanawia się jak powinien wyglądać wynajem sal szkoleniowych. Warto przyjrzeć się dokładnie ofercie. Niektóre nowocześnie wyposażone sale dają naprawdę wiele możliwości. Dzięki nim każde szkolenie będzie bardzo efektywne.

Komentarze

Zostaw Komentarz