Segway jest dwukołowym pojazdem elektrycznym, który działa dzięki zastosowaniu żyroskopu elektronicznego. Jest to urządzenie, wykrywające położenie ciała użytkowania pojazdu. W momencie pochylenia się do przodu, urządzenie zaczyna wprawiać pojazd w ruch, zaś gdy odchylimy się do tyłu uruchamia się funkcja hamowania. Te nowoczesne środki transportu wykorzystywane są przez pracowników ochrony, jednostki wojskowe, straż miejską i policję, ale także branżę turystyczną i rozrywkową, podczas wycieczek czy przy okazji różnych eventów.

Jakie są zalety pojazdów typu Segway?

Pojazdy te cenione są szczególnie za swoje sprawne i niezawodne działanie, ponieważ świetnie sprawdzają się w trudnym terenie, takim jak piaszczyste, kamieniste czy błotniste drogi. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii, manewrowanie dwuśladem jest wygodne i sprawne, zapewnia pewne przemieszczanie się, eliminując tym samym ryzyko wszelkich upadków. Dodatkową zaletą i dużym ułatwieniem jest nowoczesny i wygodny układ ładowania, ponieważ pozwala na bardzo szybkie naładowanie baterii. Masywne i stabilne koła mogą poruszać się po terenie o różnym stopniu trudności, w tym po nierównym i wyboistym - poznaj ofertę firmy Velex na: https://velex.pl/pl/43-typu-segway

Marka Velex - dlaczego warto u nas kupić pojazdy typu Segway?

Spośród wielu modeli możesz wybrać taki, który najpełniej spełni twoje oczekiwania. Oferujemy modele, które doskonale poruszają się po obszarze utwardzonym, ale także bardziej zaawansowane technologicznie do jazdy w ternie, takim jak podmokłe łąki, kamieniste ścieżki czy leśne wertepy. Pojazdy samopoziomujące typu segway to wysoka jakość wykonania, niezawodne działanie i konkurencyjne ceny. Oferujemy także wysyłkę spedycją lub transport własny.

Komentarze

Zostaw Komentarz